menu

Dzień Kobiet z Wiedźmuchami

2019-03-06 10:46:01 (ost. akt: 2019-03-06 10:47:17)

W zupełnie nietypowy sposób Mieszkanki Gminy Wielbark obchodziły zbliżający się „Dzień Kobiet” , który został zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Wielbarku.

W poniedziałkowy wieczór , 04 marca 2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Wielbarku - Panie znakomicie bawiły się w towarzystwie sympatycznych, wcale niegroźnych „Wiedźmuch”, które zaczarowały wręcz publiczność swoimi wspaniałymi kostiumami i całym programem. Tańca, śpiewu, śmiechu i żartów było co niemiara, a takie konkursy jak skok przez miotłę albo na najpiękniejszy rechot wiedźmy ubawiły wszystkich do rozpuku. Całość dopełniła dekoracja, która nawiązywała do tematu przewodniego „Dnia Kobiet”.

Podczas programu zaprezentowały się także młode wokalistki - Patrycja i Julia, uczęszczające na zajęcia wokalne do GOK-u w Wielbarku.

Całą imprezę okraszono pysznym słodkim poczęstunkiem, a wszystkie Panie otrzymały kwiaty i słodkie upominki z rąk Burmistrza Miasta Wielbark - Pana Grzegorza Zapadki. Każdy uczestnik otrzymał również pamiątkową przypinkę.