menu

Rodzinne Zawody Wędkarskie

2017-05-04 13:30:22 (ost. akt: 2017-05-04 13:32:40)

42 zawodników tworzących 21 par wzięło udział w rodzinnych zawodach wędkarskich zorganizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Wielbarku, które poprowadzili działacze Polskiego Związku Wędkarskiego Koło nr 74 w Szczytnie.

Zawody odbyły się 3 maja 2017 r. na łowisku w Sasku Małym, które przeistoczyły się w rodzinne spotkanie, gdzie rodzice i dzieci wspólnie spędzali czas, łowiąc ryby.

Zawody wędkarskie zostały rozegrane w dwóch kategoriach: szkoły podstawowe i gimnazjum, a uczestnikami byli „opiekun + dziecko”. Po rozegraniu zawodów, dzieci wraz z opiekunami oraz kibice udali się na ognisko.

Każdy z uczestników otrzymał dyplom oraz nagrodę. Wręczono również dyplom dla najmłodszego zawodnika, którym okazała się Maja Gałaj. Największą rybę - leszcza złowił Wiktor Niedźwiecki.

Organizatorem rodzinnych zawodów wędkarskich był Gminny Ośrodek Kultury w Wielbarku, a współorganizatorami Polski Związek Wędkarski Koło nr 74 w Szczytnie, Kierownik Hali Sportowej w Wielbarku Pan Wojciech Kulis i Pan Ireneusz Jastrzębski.

Kwalifikacja:
Kategoria – szkoły podstawowe

1. Kornelia Gołębiewska, Stanisław Czaplicki,
2. Wiktor Niedźwiecki , Cezary Niedźwiecki,
3. Mateusz Sędziński , Marcin Sędziński.

Kategoria – gimnazjum

1. Konrad Sobiecki, Stanisław Sobiecki,
2. Jakub Owczarek, Tomasz Michalak,
3. Daria Zadrożna , Elżbieta Zadrożna.