menu

Konkurs piosenki „Legendy Wiecznie Żywe – The Beatles 2017” w Wielbarku

2017-05-05 13:26:38 (ost. akt: 2017-05-05 13:37:01)

Agnieszka Mirkowicz, Michalina Dąbkowska i Chór In Tempo to zwycięzcy w swoich kategoriach w konkursie piosenki The Beatles.

W sobotę, 29 kwietnia 2017 r. Gminny Ośrodek Kultury w Wielbarku zorganizował konkurs piosenki pt. „Legendy Wiecznie Żywe – The Beatles 2017”, w którym udział wzięli mieszkańcy Powiatu Szczycieńskiego. Wokaliści zostali podzieleni na trzy kategorie: gimnazjum, szkoły średnie i dorośli. Wokaliści wykonali utwory związane z zespołem The Beatles. Po bardzo długich obradach Jury wyłoniło zwycięzców. W kategorii gimnazjum pierwsze miejsce zajęła Agnieszka Mirkowicz, która zaśpiewała i zagrała na pianinie utwór Imagine, otrzymała również nagrodę specjalną od Jury.

W kategorii szkoły średnie zwyciężyła Michalina Dąbkowska, która zaśpiewała piosenkę Help.

W kategorii dorośli nagroda powędrowała do chóru In Tempo , który zaśpiewał Obladi Oblada. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki związane z The Beatles . Zgromadzona publiczność była pod wielkim wrażeniem interpretacji piosenek czwórki z Liverpoolu.

Na zakończenie konkursu Agnieszka Mirkowicz laureatka nagrody specjalnej wykonała mini recital, na którym zaprezentowała również swoją autorską piosenkę.

Wyniki:
W kategorii gimnazjum:

I miejsce – Agnieszka Mirkowicz
II miejsce – Małgorzata Kozicka
III miejsce – Wiktoria Niewiadomska

W kategorii szkoła średnia:
I miejsce – Michalina Dąbkowska
II miejsce – Karolina Grzywińska
III miejsce – Katarzyna Gronowska

W kategorii dorośli:
I miejsce – chór In Tempo z Wielbarka

Nagroda specjalna:
Agnieszka Mirkowicz