menu

Młode Talenty z Gminy Wielbark

2017-06-14 07:25:09 (ost. akt: 2017-06-14 07:27:45)

Już po raz trzeci w Gminnym Ośrodku Kultury w Wielbarku wręczono certyfikaty uzdolnionym artystycznie młodym ludziom z Gminy Wielbark.

W czwartek, 08 czerwca 2017r. odbyło się podsumowanie zajęć plastycznych, gitarowych i wokalnych realizowanych w ramach projektów: „Muzyka , moja pasja – II edycja”, „Plastyka w twoim sercu – nie wyrastaj z marzeń – V edycja” oraz z zadania publicznego w zakresie „Kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego w Gminie Wielbark 2017”.

Podczas uroczystości, zostały zaprezentowane obrazy, które powstały podczas warsztatów plastycznych pod kierunkiem Pani Olgi Kokoryn. Pani Joanna Gawryszewska i Pan Przemysław Terlik podsumowali pracę z młodzieżą uczącą się śpiewu i gry na gitarze. Wręczono również podziękowania najlepszym , najwytrwalszym uczestnikom zajęć plastycznych i wokalnych młodszych grup , które znajdują się pod opieką GOK-u.

Zgromadzona publiczność miała niepowtarzalną okazję obejrzeć efekty czteroletniej pracy nad młodzieżą i zaobserwować, jakie poczyniła postępy na przestrzeni tych lat.

Zajęcia z młodzieżą finansowane były przez Gminę Wielbark oraz Wytwórnię Podłoża Zastępczego w Kołodziejowym Grądzie, a realizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Wielbarku i Fundację Kreolia – Kraina Kreatywności w Jerutkach.

Uczestnicy zajęć plastycznych:
1. Filip Abramczyk,
2. Wiktor Deptuła,
3. Kamila Gładysz,
4. Dominika Kłos,
5. Joanna Przybyłek,
6. Julia Samsel,
7. Gracjan Zapadka,

Uczestnicy zajęć gitarowych:
1. Filip Abramczyk,
2. Wiktor Deptuła,
3. Maksymilian Drężek,
4. Marcel Folga,
5. Dominika Kłos,


Uczestnicy zajęć wokalnych:
1. Julia Abramczyk,
2. Szymon Abramczyk,
3. Patrycja Ignacok,
4. Natalia Jackiewicz,
5. Aleksandra Niedźwiecka,
6. Wiktoria Niewiadomska,
7. Dominika Kłos,
8. Karolina Żabińska.