menu

„Kapelusze mają dusze” – Dzień Kobiet w Wielbarku

2018-03-12 13:38:36 (ost. akt: 2018-03-12 13:39:51)

„Kapelusze mają dusze” – pod takim hasłem, wyjętym ze znanej piosenki, odbyło się spotkanie z okazji „Dnia Kobiet” zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Wielbarku.

W czwartek, 8 marca 2018 r. ponad sześćdziesiąt Pań odwiedziło Gminny Ośrodek Kultury w Wielbarku w dzień swojego święta. Przy dobrej muzyce w wykonaniu zespołu Happiness is easy upłynął świąteczny wieczór.

Nie brakowało atrakcji- można było wygrać voucher na warsztaty kosmetyczne, a także wziąć udział w konkursie na najpiękniejsze nakrycie głowy, a na stołach prym wiodła i podniebienia gości cieszyła czekolada- była czekoladowa fontanna, a także ciasto i krem czekoladowy. Nie zabrakło życzeń, które złożył Wójt Gminy Wielbark Pan Grzegorz Zapadka , wręczył również każdej z Pań po kwiatku
i drobnym upominku w postaci ręcznie produkowanej czekoladki w kształcie kapelusza. Wielkim powodzeniem cieszyła się profesjonalna ścianka fotograficzna, przy której panie chętnie pozowały do zdjęć.

Tego wieczoru w Wielbarku dominowały kapelusze, które dodają fantazji, uroku, tajemniczości jego właścicielce i czekolada ulubiona „sałatka” każdej kobiety.