menu

„Muzycznie nakręceni” nagrali płytę

2018-06-05 09:30:00 (ost. akt: 2018-06-05 09:33:55)

„Muzycznie nakręceni” – to projekt realizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Wielbarku mający na celu wydanie płyty z piosenkami z dawnych śpiewników, które zostały odłożone na półkę, a teraz otrzymają nowe brzmienie, a cały proces tego wydarzenia został utrwalony na zdjęciach i filmie.

Grupa utalentowanych muzycznie, fotograficznie młodych ludzi z Gminy Wielbark, wzięła udział w warsztatach muzycznych oraz fotograficzno-filmowych, w ramach których wraz z instruktorami przygotowała materiał nagraniowy, który został zarejestrowany na płycie. Nagrany materiał muzyczny został uzupełniony cyklem fotografii i filmem, które tworzą wizualną oprawę procesu twórczego. Uczestnicy projektu mieli możliwość współrealizacji projektu okładki nagranego albumu oraz filmu ilustrującego kulisy pracy przy nagraniu albumu. Efektem projektu będzie album składający się z zarejestrowanych nagrań utalentowanych muzycznie młodych ludzi. Uzupełnieniem płyty będzie cykl fotografii oraz kilkuminutowy film pokazujący kulisy działań muzycznych.

Efekty kilkumiesięcznej pracy zostaną zaprezentowane w miesiącu czerwcu br. podczas spotkania podsumowującego projekt, który był realizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Wielbarku we współpracy z IKEA Industry Poland Sp. z o.o. Oddział w Wielbarku.