menu

„Jest pięknie” – recital Dominiki i Karoliny

2017-02-14 07:27:01 (ost. akt: 2017-02-14 07:32:20)

„Jest pięknie” – pod takim tytułem odbył się pierwszy recital zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Wielbarku wokalistek, które są pod jego „skrzydłami”: Dominiki Kłos i Karoliny Żabińskiej.

W sobotę, 11 lutego 2017 roku dwie młode, rozkochane w muzyce i śpiewie, uczestniczki zajęć wokalnych Gminnego Ośrodka Kultury w Wielbarku i Fundacji Kreolia- Kraina Kreatywności w Jerutkach, Dominika Kłos - uczennica I klasy LO i Karolina Żabińska- uczennica III klasy Gimnazjum, były bohaterkami sobotniego koncertu.

Dziewczyny tymże koncertem przypieczętowały swoją kilkuletnią pracę nad kształceniem głosu i ciągłym podnoszeniem swoich umiejętności wokalnych. To dla nich specjalnie zebrała się liczna publiczność - rodzina, przyjaciele, zaproszeni goście oraz mieszkańcy Gminy Wielbark. Młode wokalistki zaprezentowały program złożony z piosenek, jakie znalazły się w ich repertuarze i z którymi czują się najmocniej związane – to utwory, za które otrzymywały nagrody na licznych konkursach, takie, które polubiła publiczność, oklaskując niejednokrotnie podczas różnych imprez i uroczystości gminnych, a także takie, które najbardziej przypadły do serca samym wokalistkom.

Bohaterki sobotniego koncertu Karolina i Dominika znakomicie podołały zadaniu- bez problemu odnalazły się na scenie i swoim talentem, a także urokiem osobistym urzekły zgromadzonych gości, czego wyraz dali oni gromkim aplauzem po zakończeniu koncertu.

Na zakończenie recitalu, wokalistki podziękowały rodzicom, instruktorom oraz sponsorom za okazaną pomoc i wsparcie w rozwoju ich pasji.