menu

Dzień Kobiet w Wielbarku

2020-03-11 07:40:16 (ost. akt: 2020-03-11 07:43:25)

Ponad sześćdziesiąt Pań uczestniczyło w spotkaniu z okazji „Dnia Kobiet”, które zorganizował Gminny Ośrodek Kultury w Wielbarku. c

W czwartek, 05 marca 2020 r. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Wielbarku, odbyła się uroczystość z okazji „Dnia Kobiet”. Spotkanie poprowadzili Panowie. Na wstępie życzenia wszystkim Paniom złożyli: w imieniu Burmistrza Wielbarka i Rady Miejskiej w Wielbarku - Pan Robert Kwiatkowski oraz Pan Dawid Michalak – który poprowadził dalszą część uroczystości. Panie zostały obdarowane kwiatami i słodkimi upominkami.

Kabaretowy program, który wprowadził gości w doskonały nastrój przedstawili podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Wesołowie. Za swój występ otrzymali gromkie brawa od publiczności.

W dalszej części uroczystości , swoim występem przybyłe panie „czarował” iluzjonista Pan Tomasz Sadowski - uczestnik programu „Mam talent”. Nie mogło tego dnia zabraknąć piosenek o kobietach, które wspólnie z uczestnikami spotkania zaśpiewał Pan Dawid Michalak.

Wieczór upłynął bardzo przyjemnie. Wiele braw, salwy śmiechu i wspólny śpiew przy dobrej kawie i słodkich deserach zapewne na długo pozostaną w pamięci pań.