Podczas XXI Sesji Rady Miejskiej w Wielbarku, która odbyła się 24 czerwca 2026 roku, Radni jednogłośnie udzielili Burmistrzowi Wielbarka wotum zaufania oraz absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2025 rok.
To ważne wyróżnienie jest efektem wspólnej pracy Burmistrza, Rady Miejskiej, Sołtysów, pracowników Urzędu Miejskiego, dyrekcji i pracowników jednostek organizacyjnych oraz mieszkańców Gminy Wielbark zaangażowanych w realizację zadań samorządowych. Dziękujemy za odpowiedzialność, zaangażowanie i codzienną pracę na rzecz naszej lokalnej społeczności.
Rozwój Gminy Wielbark oraz poprawa jakości życia mieszkańców to nasz wspólny cel.

Gmina Wielbark





















