Deklaracja dostępności
menu

Burmistrz Wielbarka z wotum zaufania oraz absolutorium za 2025 rok

2026-06-25 11:32:04 (ost. akt: 2026-06-25 11:36:30)

Podczas XXI Sesji Rady Miejskiej w Wielbarku, która odbyła się 24 czerwca 2026 roku, Radni jednogłośnie udzielili Burmistrzowi Wielbarka wotum zaufania oraz absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2025 rok.

Absolutorium stanowi formalną ocenę sposobu realizacji budżetu i potwierdzenie prawidłowego gospodarowania środkami publicznymi. Udzielenie absolutorium oznacza pozytywną ocenę wykonania budżetu oraz działań podejmowanych na rzecz rozwoju Gminy Wielbark.

To ważne wyróżnienie jest efektem wspólnej pracy Burmistrza, Rady Miejskiej, Sołtysów, pracowników Urzędu Miejskiego, dyrekcji i pracowników jednostek organizacyjnych oraz mieszkańców Gminy Wielbark zaangażowanych w realizację zadań samorządowych. Dziękujemy za odpowiedzialność, zaangażowanie i codzienną pracę na rzecz naszej lokalnej społeczności.

Rozwój Gminy Wielbark oraz poprawa jakości życia mieszkańców to nasz wspólny cel.

https://m.powiatszczycienski.pl/2026/06/orig/sesja-absolutoryjna-87575.jpg